TELSAMA

Tüm klips, sac parça, burç, agraf, 2D ve 3D tel ve boru şekillendirmeleriniz için,

Miktar ne olursa olsun, ister 1 ister 1.000.000 adet parça talepleriniz için hizmetinizdeyiz.

Tasarımdan prototip üretimine, numuneden seri imalata ve sonrasında bitmiş parça üzerinde ki olası değişikliklere kadar tüm taleplerinizi ISO9001 ve ISO/TS 16949 sistem garantimiz altında cevaplamaya hazırız.

Tedarikçiniz Olmak İstiyoruz;

Şu andaki tedarikçiniz kadar iyi, kalite ve fiyat ile size hizmet vereceğimize inancımız tamdır. Bunun nedeni, müşterilerimizin yüksek kalite, üstün hizmet, parça ve olası problemleriyle her an ilgilenilmeyi hak etmesidir.

Bir iş ortağınız olarak, yıllık terminlerini vereceğiniz parçalar için, sizin adınıza en az 3 aylık stoğu kendi depomuzda emniyet stoğu olarak tutacağımızı garanti ediyoruz. Böylelikle sizler elinizdeki stok ve dolayısı ile stok maliyetini düşürürken; bizler sizlere rutin terminlerinizin yanında, olası acil siparişleriniz için dahi derhal stoktan yükleme yapabileceğiz. Talebiniz ve anlaşmamız üzerine firmamızda konsinye stok tutabileceğimiz gibi, Kanban, JIT, Altın Stok ve diğer sistemler ile de çalışmaktayız.

Sonuç olarak, numune ve/veya teknik datalarını göndereceğiniz parçalara şu andaki tedarikçinizden daha iyi fiyatlar, en az aynı kalite seviyesinde üretim ve çok daha iyi teslimat şartları ile sizlere hizmet vermeyi garanti ediyoruz.

KALİTE BELGELERİ

SAYILARLA
TELSAMA
35 İHRACAT YAPTIĞIMIZ ÜLKE
6500000 AYLIK ÜRETİMİMİZ (ADET)
27 YILLIK TECRÜBE
56 PROFESYONEL KADRO
2 KALİTE BELGESİ